از پالتو چرم خزدار مردانه مربوط به هزار سال پیش در موزه لوور پاریس رونمایی شد

اگر پالتو چرم بلند را در گوگل تایپ کنید، انتخاب‌ها به‌راحتی ممکن است سخت به نظر برسند. اما بهترین مکان برای شروع وقتی به دنبال خرید سرمایه گذاری بعدی خود هستید این است که فکر کنید کدام سبک، رنگ و شکل کمد لباس شما را بیشتر تکمیل می کند.

برای کمک به شما در تصمیم گیری، ما برخی از مدل های کلیدی مانتو زمستانی 2019/2020 را که باید برای این فصل بدانید را برجسته کرده ایم.

به هر حال، شما نمی خواهید در انتخاب خود عجله کنید، زیرا یک پالتو طوسی خوب یکی از اصلی ترین مواردی است که در طول ماه های سرد زمستان می پوشید.

توصیه ما:

وقت خود را صرف کنید و حتماً مانتوهایی را در پارچه ها و برش های مختلف امتحان کنید تا ببینید چه چیزی برای شما مناسب است.
فضایی را برای لایه‌ها، به‌ویژه ژاکت‌های ضخیم، ژاکت‌های پشمی و ژله‌هایی که می‌توانید در هنگام کاهش دما از زیر آن بپوشید، بگذارید.

پالتو
طول کلید است در حالی که اینها قوانین سخت و سریعی نیستند، به شما کمک می کند تا در مورد طول کتی که برای شما مناسب تر است، دقت کنید.

اگر ریزه اندام هستید، یک پالتو پوست مردانه می تواند شما را غرق کند، بنابراین ممکن است بخواهید به مدل های کوتاه تری مانند کت های نخودی و کت های قد متوسط فکر کنید.

برعکس، اگر قدتان بلندتر است، استایل های بلندتر چند گزینه ایمن هستند که باید در نظر بگیرید.

جذابیت کت عروسکی در نرمی آن نهفته است – شما به سادگی می خواهید در آن بخوابید. شما نمی توانید مانند خوبی خود را در خرس عروسکی آن لمس نکنید، احساس کنید و محاصره کنید.

کت عروسکی همچنین تمام جعبه های مناسب را مشخص می کند: هوشمند، گرم و مهمتر از همه آرامش بخش.

برای پوشیدن در میهمانی‌های میان وعده و برای غواصی آخر هفته در کافه‌های هیپستر محلی‌تان ایده‌آل است. همچنین یک گزینه کت زمستانی واقعاً خنک است، مخصوصاً وقتی که با کلاه سطلی پسرانه و مربی‌های درشت بابا بپوشید.

وقتی نوبت به خرید پالتو خزدار مردانه عالی می رسد، بزرگ شوید یا به خانه بروید. آن را سایز بزرگ بپوشید (اگر شک دارید یک سایز بالاتر بخرید) زیرا استایل این مانتو تماماً به داشتن حداکثر تندرو است.

در نهایت، به راحتی به عنوان یک پتوی موقت عالی عمل می کند، فقط وقتی در یک سفر طولانی هستید آن را روی خود بیندازید و هیچکس شما را آزار نخواهد داد.

 • منابع:
  1. Womens coats: every coat style and how to wear them
 • تبلیغات: 
  1. شکستن قلک محک در ملا عام
  2. شیشه 4 میل ساختمانی رنگی
  3. فواید دارویی و آنتی اکسیدانی عسل
  4. استفاده از شامپو برای پاکسازی اثر رنگ روغنی!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.